Ražotāji

Tektronix

Firma Tektronix dibināta 1946. gadā ASV Oregonā netālu no Portlendas. 1946. gadā firma Tektronix kā nozīmīgu tehnoloģisku atklājumu mērīšanā piedāvā pirmo trigera osciloskopu. Uz doto brīdi Tektronix ir tirgus līderis četrās galvenajās testēšanas un mērīšanas produktu grupās: osciloskopi, loģiskie analizatori, video testēšanas aparatūra, tīkla vadīšana un diagnostika. Kā papildinājums šīm četrām galvenajām kategorijām ir divi papildu produktu segmenti: signālu ģeneratori un RF testēšanas aparatūra.

Uz ražotāja mājas lapu →

Keithley

Keithley ir Tektronix uzņēmums, kas izstrādā, attīsta, ražo un pārdod augsta līmeņa elektriskos mērinstrumentus un sistēmas elektronikas ražotāju specializētām vajadzībām, augstas veiktspējas ražošanas pārbaužu vajadzībām, procesa uzraudzībai, produktu izstrādēm un pētniecībai. Keithley klienti ir elektronikas nozares zinātnieki un inženieri visā pasaulē, kas saistīti ar jaunāko materiālu izpēti, pusvadītāju ierīču izstrādi un ražošanu, un tādu gala produktu ražošanu kā pārnēsājamās bezvadu ierīces.

Uz ražotāja mājas lapu →

Edibon

Firma Edibon dibināta 1978. gadā Madridē. Darbības virzieni: tehnisko apmācību iekārtu izstrāde un ražošana šādām nozarēm: fizikai, elektronikai, komunikācijām, elektrībai, enerģijai, sistēmām un automātikai, mehānikai un materiāliem, šķidrumu mehānikai, aerodinamikai, termodinamikai un termotehnikai, procesu kontrolei, ķīmijas tehnoloģijām, pārtikas un ūdens tehnoloģijām un videi. Apmācību iekārtas paredzētas vidusskolu, arodskolu, politehnikumu un universitāšu audzēkņu apmācībai, zinātniskajiem centriem un dažādiem enerģijas nozares uzņēmumiem.

Uz ražotāja mājas lapu →

Orolia

Firma “Orolia” ir vadošais izstrādātājs GNSS signālu vadības risinājumiem, lai sinhronizētu kritiskās darbības. Tā atbalsta savu klientu centienus paaugstināt ticamību un ātrdarbību to piedāvātajiem inovatīviem risinājumiem, lai vienkāršotu pozicionēšanas, navigācijas un laika fiksēšanas tehnoloģiju integrāciju to visdažādākajos pielietojumos.

Uz ražotāja mājas lapu →

Langlois

Firma “Langlois” piedāvā mēbeles, aprīkojumu un apmācību stendus elektrotehnikas laboratorijām, t.i. - laboratoriju kompleksu aprīkojumu un apmācību risinājumus universitātēm, tehniskajām koledžām un tehnisko apmācību centriem.

Uz ražotāja mājas lapu →

Aaronia

Aaronia ir Vācijas uzņēmums, kas dibināts 2003. gadā. Uzņēmums ražo spektra analizatorus, kas bāzēti uz patentētu tehnoloģiju. Uzņēmuma mērķi šobrīd ir mērīšanas iekārtu, tehnoloģiju izstrāde, tirdzniecība un pārdošana zemas un augstas frekvences mērījumu tehnikas jomā, robotikā, kā arī RF un E-lauku ekranēšanā; arī fundamentālie pētījumi komunikāciju un mērījumu inženierzinātņu jomās.

Uz ražotāja mājas lapu →

Pendulum

Firma izstrādā un pārdod inovatīvus risinājumus laika un frekvences parametu kalibrēšanai, mērījumiem un analīzei.

Uz ražotāja mājas lapu →